Eugeniusz Fengler awansuje.

Podinsp. Eugeniusz Fengler długoletni Naczelnik Wydziału Kryminalnego wschowskiej Policji od 15 grudnia b.r. objął stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze po pionie kryminalnym.

Podinsp. Eugeniusz Fengler od 1991 roku służy w Policji. Od 2006 roku nadzorował pracę policjantów na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Wcześniej, a właściwie od samego początku kariery zawodowej związany z pionem kryminalnym. Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
podinsp. Eugeniusz Fengler za swoje oddanie, zamiłowanie policyjne wyróżniany przez Komendanta Głównego Policji, przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim, jak i wielokrotnie przez Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie.
W 2006 roku otrzymał brązową odznakę zasłużonego policjanta, w 2012 roku srebrną odznakę zasłużonego policjanta, a w 2014 roku otrzymał srebrny medal za długoletnią służbę od Prezydenta RP.
Każda zamiana jest okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań. Skłania również do refleksji…
Panu podinsp. Eugeniuszowi Fenglerowi gratulujemy i życzymy samych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy na nowym stanowisku.