Szalik - 531,37 m

"Otul miasto ciepłym szalem” - Łączymy siły i tworzymy jak najdłuższy szal z wełnianych robótek.
Okazało się , że mamy sporo wełny w gminie!!!  Zapraszamy na fotogalerię!

Określona była jedynie szerokość szala ok. 25 oczek ściegiem prostym, natomiast rodzaj wełny i kolor nie miał znaczenia. W akcji wzięło udział ponad 20 mieszkańców gminy, w tym również instytucje. Fragmenty robótek zostały połączone w jeden wielki szal, który mierzył 531,37 m. Wszyscy wspólnie zaprezentowali wykonaną „robótkę” wysyłając masę pozytywnej energii, która otuliła nasze miasto ciepłem jak wspomniany szal. Jest to pierwsza akcja tego typu organizowana na naszym terenie. Osobą, która w tym roku wykonała najdłuższy fragment szala była pani Barbara Ober ze Sławy a jej robótka wynosiła 183 metry. Zainteresowanie i zaangażowanie mieszkańców gminy w naszą akcję było duże. W związku z czym zapraszamy za rok, aby pobić tegoroczny wynik.

s.jpgs1.jpgs2.jpgs3.jpgs4.jpgs5.jpgs6.jpgs7.jpgs8.jpgs9.jpgs10.jpgs11.jpgs12.jpgs13.jpgs15.jpgs16.jpgs17.jpgs19.jpgs20.jpgs21.jpg