Sala komputerowa otwarta

Dziś o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej w Ciosańcu odbyło się oficjalne otwarcie nowej sali komputerowej.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu Rady Rodziców działającej przy placówce powstała nowoczesna klasa informatyczna.
Warto wspomnieć, że sołectwo Ciosaniec oraz sołectwo Szreniawa wsparły ten projekt przekazując środki finansowe z własnych budżetów. Do sukcesu przyczyniły się także inne sołectwa, których mieszkańcy aktywnie włączali się w różnego rodzaju kiermasze organizowane przez Radę Rodziców piekąc na nie ciasta.
Rada Rodziców po raz kolejny wykazała się niezwykłą determinacją zdobywając na ten ważny cel niebagatelną sumę 30 tysięcy złotych.
Do akcji dołączyła się także Gmina Sława dofinansowując koszty sprzętu, w jakie zostało wyposażone, nowe pomieszczenie informatyczne.
Oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Sławy wraz z Sekretarz Gminy, Przewodniczącą Rady Rodziców oraz przedstawicielami społeczności szkolnej.