Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP o Puchar Prezesa

W sobotę odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Turniej był świetną okazją do integracji między jednostkami OSP: Śmieszkowo, Stare Strącze, Wschowa, Szlichtyngowa, Osowa Sień i Siedlnica. Zacięte rozgrywki wygrali strażacy ochotnicy z Siedlnicy, drugie miejsce należy do drużyny Osowej Sieni, natomiast trzecie do reprezentantów ze Wschowy. Ufundowane przez Starostę Andrzeja Bielawskiego puchary powędrowały również do Najlepszego Bramkarza – Przemysława Kurniczaka oraz Najlepszego Strzelca – Michała Szymańskiego.
Na zakończenie Starosta Andrzej Bielawski podziękował wszystkim, którzy wzięli udział w organizacji turnieju oraz pogratulował zwycięskim drużynom.