Nie żyje Aleksander Polański

Aleksander Polański, człowiek niezwykle zasłużony dla lokalnej społeczności i ceniony w środowisku Ochotniczych Straży Pożarnych nie żyje.

W latach 1994 - 1998 oraz 2002 - 2014 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sławie. Niezwykle oddany
i zawsze zaangażowany w sprawy nie tylko naszej gminy, ale także całego regionu. Przez większą część swojego życia związany ze szkołą średnią, której był dyrektorem w latach 1975-1981 oraz 1992-1997.
Wychował pokolenia sławian, dla wielu był wzorem do naśladowania. Niezwykle zasłużony i szanowany przez strażacką brać, wieloletni działacz i jeden z filarów Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Gminy Sława.
Był On osobą, dla której wspólne dobro i pomyślność obywateli była najważniejsza. Do końca aktywny, zaangażowany i oddany sławskiej społeczności.
Zginął wczoraj w wyniku tragicznego wypadku.
Rodzinie oraz Najbliższym świętej pamięci Aleksandra Polańskiego składamy najszczersze kondolencje.