Droga przez Lipinki nieprzejezdna!

W związku z realizacją zadania polegającego na „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1011F Sława - Krzepielów w formie zaprojektuj i wybuduj”, Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie ul. Mickiewicza 63, informuje, że z dniem 30 stycznia 2024 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas prowadzenia robót zgodnie z zatwierdzeniem Starosty Powiatu Wschowskiego numer KMD.71210.34.2023 z dnia 27 kwietnia 2023 r. na odcinku Sława - Krzepielów.

W związku z realizacją zadania utrudnienia wystąpią na drodze powiatowej nr 1011F, a objazdy będą prowadzone drogą wojewódzką nr 319 odcinek Stare Strącze - Krzepielów, drogą wojewódzką nr 278 odcinek Stare Strącze - Sława oraz drogą wojewódzką nr 318 - Sława/obwodnica: Rondo Lipińskie - ul. Okrężna (DW278) zgodnie z zatwierdzoną tymczasową organizacją ruchu".
Zakaz ruchu nie dotyczy mieszkańców wsi Lipinki, służb komunalnych i ratunkowych oraz obsługi budowy.