,,Płuca po pandemii" - 32. Finał WOŚP

W niedzielę, 28 stycznia na terenie Szkoły Podstawowej im. F. Niewidziajły w Sławie przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 16 odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od samego rana 62 wolontariuszy będzie kwestować na terenie całej gminy!
Tradycyjnie, podczas tego wyjątkowego dnia, będą prowadzone licytacje. Od godziny 16:00 rozpoczyna się aukcja przedmiotów.
Istnieje możliwość dokonywania wpłat kartą lub blikiem. Wolontariusz posiadający terminal, będzie miał (jako jedyny) białą koszulkę z logiem WOŚP, wcześniej będzie zbierał datki terenie miasta.
Do akcji włączają się Koła Gospodyń z Lubogoszczy, Radzynia i Lipinek. Ich stoiska m.in. ze słodkościami będzie można znaleźć pod sceną.
Jest to również szansa na wsparcie WOŚP, ponieważ tam także będą znajdowały się puszki. Jak co roku, podczas Finału WOŚP rozbłyśnie nad naszym miastem ,,Światełko do Nieba".