Zawodnicy Śmieszkowskiego Klubu Piłki Stołowej z medalami Mistrzostw Polski

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Leonhart 2023 Barbara Kurtyka Memorial. Mimo osłabionej aktywności klubu nie zabrakło tam zawodników ze Śmieszkowskiego Klubu piłki Stołowej.

W sobotę juniorzy Seweryn Knop i Sebastian Jakubiec wystąpili w konkurencjach Pary Open oraz Single Junior. W tej pierwszej udało się zająć trzecie miejsce w dywizji B. Natomiast w Singlach Junior zajęli kolejno drugie (Seweryn) i trzecie miejsce (Sebastian), ustępując podium Michałowi Lipińskiemu z KKPS.
W niedzielę delegacja ze Śmieszkowa w skladzie Konrad, Seweryn i Sebastian, zagrali kolejno w konkurencjach Single Open oraz Pary Junior.
Konrad Knop, mistrz Polski juniorów z 2019 roku, zajął 4 miejsce na 102 singlistów, w kategorii Single Open, będąc najlepszym Polakiem w tej koronnej konkurencji na tychże mistrzostwach.
W dywizji B, Sebastian zajął 8 miejsce na 64 singlistów.
Natomiast w parach Juniorskich nasza drużyna zajęła trzecie miejsce.
Serdecznie gratulujemy!
fot. ŚKPS