Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce kryminalnych. W tle narkotyki

Wschowscy i nowosolscy kryminalni (14 listopada) zatrzymali 33 - letniego mężczyznę, za którym Sąd Rejonowy w Nowej Soli wydał list gończy. Mężczyzna ukrywał się na terenie gminy Sława. W trakcie przeszukania znaleziono blisko 150 gramów narkotyków.

We wtorek (14 listopada) wschowscy i nowosolscy policjanci na postawie posiadanych informacji udali się na teren gminy Sława, gdzie ukrywać miał się 33-letni mężczyzna. Za 33 - latkiem Sąd Rejonowy w Nowej Soli wydał list gończy celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania blisko 150 gramów środków odurzających.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do przedstawionego zarzutu przyznał się i przewieziony został do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.