Podkomisarz Andrzelika Łuczak: To dla mnie wielki zaszczyt i honor

10 lutego 2023 roku, Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim, nadinspektor Jarosław Pasterski powierzył podkomisarzowi Andrzelice Łuczak pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie.
Poprosiliśmy nową panią komendant o kilka słów o sobie i swoich planach na przyszłość.
- Nie ukrywam, że jest to dla mnie wielki zaszczyt i honor ale przede wszystkim duże wyzwanie i odpowiedzialność. W maju minie 25 lat odkąd rozpoczęłam swoją służbę w policji. Przez ostatni rok pełniłam obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie. Wcześniej pracowałam w wydziale dochodzeniowo - śledczym w Lesznie, jako zastępca naczelnika a następnie naczelnik.
Poprzedni komendant, podinspektor Tomasz Szuda postawił przede mną bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę. Wschowska jednostka jest oceniana w garnizonie lubuskim bardzo wysoko i chciałabym ten stan rzeczy utrzymać - powiedziała nam podczas krótkiej rozmowy, podkomisarz Andrzelika Łuczak.
Nowej pani komendant, życzymy wielu sukcesów i dobrej współpracy z pracownikami oraz samorządami.