Mikołajkowy orszak odwiedzi dzieci

Już wkrótce rozpocznie się grudzień, a wraz z nim naszą gminę odwiedzi ulubieniec maluchów.

Święty Mikołaj, bo o nim mowa w ramach tournée po gminie zawita do przedszkoli i szkół podstawowych. Podobnie, jak w roku ubiegłym spotka się z najmłodszymi mieszkańcami Sławy i okolic, by wręczyć im słodkie upominki. Pierwszego dnia Święty odwiedzi dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie (dwie placówki), Przedszkola im. Czesława Janczarskiego w Sławie, Niepublicznego Przedszkola "Bajka" w Sławie a także Niepublicznego Przedszkola "Promyk" (placówka w Sławie).
Drugiego dnia mikołajkowe sanie zaparkują w pobliżu "Krainy Pani Sowy", Szkoły Podstaowej Happy House w Sławie. Po spotkaniu z dziećmi w Sławie jeszcze tego samego dnia świąteczny orszak uda się do Starego Strącza i Krzepielowa. Na dzień trzeci zaplanowano wizytę u maluchów z Przedszkola Promyk w Śmieszkowie oraz spotkania z podopiecznymi ze Szkół Podstawowych z Łupic i Ciosańca.
317086799_513213810833885_3829852785519324381_n.jpg