II Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Przemęt

Miniona sobota była bardzo pracowita i owocna w medale dla młodych zawodników UKS Sparta Sława.

W Mochach odbył się II Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Przemęt w którym uczestniczyło 300 zawodników z całego kraju. Sławianie wystartowali w 12 osobowym składzie, który wywalczył 9 medali.
Złote krążki wywalczyli: Emilia Leszczyńska, Oliwier Budnik, Paweł Hewusz i Bartłomiej Mazur. Srebro zdobył Szymon Dondajewski a brązowe medale Anna Wojniusz, Michalina Gorczyńska, Barbara Dondajewska i Piotr Wojniusz.
Piąte miejsce wywalczył Pascal Surma a siódme Natalia Hewusz, nie powiodło się tym razem Bartoszowi Wieczorkowi , któremu nie udalo się przejść eliminacji. Wszystkim zawodnikom należą się wielkie gratulacje za udany start w tak dużej imprezie sportowej.