Bezpieczne Wakacje 2015

16 czerwca funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji wraz z strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie w ramach „Bezpiecznych Wakacji 2015" zorganizowali w szkołach podstawowych na terenie powiatu Wschowskiego spotkania wśród uczniów.

Podczas spotkań omawiano zasady bezpiecznego zachowania się podczas spędzania wakacji, udzielania pierwszej pomocy, zasadach bezpieczeństwa w czasie zabawy oraz zachowania w sytuacji agresywnego zwierzęcia.
Wakacje to czas zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z czasu wolnego nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie. Każdy musi zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia.