Turniej JUDO w Sławie

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie odbył się Turniej Judo o Puchar Burmistrza Sławy z okazji X- lecia powstania sekcji Judo UKS SPARTA SŁAWA. Zapoznaj się z wynikami i obejrzyj galerię!

W Turnieju brało udział 220 zawodników z 10 klubów . W miłej i sportowej atmosferze stoczonych zostało wiele ciekawych pojedynków. W klasyfikacji indywidualnej zawodnicy UKS SPARTA SŁAWA zdobyli 24 medale i zajęli II miejsce drużynowo.
Klasyfikacja drużynowa: I miejsce UKS Ósemka Nowa Sól, II miejsce UKS SPARTA SŁAWA, III miejsce UKS LIPNO, IV miejsce UKS SPARTAKUS Międzyrzecz, V miejsce UKS IPPON Kożuchów.
Indywidualnie zawodnicy UKS SPARTA SLAWA wywalczyli : 14 złotych medali , 6 srebrnych medali , 4 medale brązowe, 3 miejsca czwarte oraz 3 miejsca piąte. Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych wyników w czekających już niebawem Turniejach.
Miejsca w klasyfikacji indywidualnej:
Złote medale: Nina Ciesielska , Aleksandra Opiela, Julia Szymanowska, Lena Baruch, Amelia Baruch, Klaudia Skrzypczak, Zuzanna Sułocha, Filip Ciesielski, Marcel Łuczyk, Bartosz Łuczyk, Alex Frącek, Mikołaj Kotwica, Dawid Nobel – Stanke, Remigiusz Kostrzewa.
Srebrne medale: Alicja Jędrzejewska, Katarzyna Trzciołek, Michał Baruch, Sebastian Knoski, Denis Pyziak, Kacper Szmyt.
Brązowe medale: Elisa Schudaj, Roksana Rybińska, Juliusz Przybyła, Filip Skrzypczak.
Czwarte miejsca: Pascal Surma, Kamila Malicka, Krystian Kamiński.
Piąte miejsca: Jakub Juszczak, Antoni Krzyśków, Kryspin Kaczor.
Klub Judo UKS SPARTA SŁAWA , składa szczególne podziękowania rodzicom , którzy przyczynili się do zorganizowania , przygotowania i przeprowadzenia tak dużej imprezy, wszystkim sponsorom : Urzędowi Miasta i Gminy w Sławie, Zakładom Mięsnym Balcerzak , Piekarni SCHORNIK w Sławie, Firmie HAJDUK , WARZYWNICTWO HAJDUK BARUCH ze Szreniawy, Firmie SŁOMIŃSKI z Kaszczoru , Panu Robertowi Wagnerowi z Ratownictwa Wodnego Sława za profesjonalną obsługę medyczną , Dyrektorowi ZSP Panu Edwardowi Boksowi za udostępnienie Hali Gimnastycznej. Nie sposób podziękować za ogromny wkład pracy w przygotowania Pani Agnieszce Skrzypczak Prezesowi Klubu UKS SPARTA SŁAWA , która na każdym etapie przygotowań była wsparciem i motorem napędowym w organizacji Turnieju.
Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Klubu UKS SPARA SŁAWA.