Dobra informacja od sąsiadów!

Specjalny chleb dla Gminy Wijewo

Piekarnia Schornik upiekła specjalny chleb przekazany od stowarzyszenia Wrak Race. Przyjął go Wójt gminy Wijewo Mieczysław Drożdżyński . Od dłuższego czasu toczyły się rozmowy o zorganizowaniu w gminie Wijewo wyścigów Wrak Race. Wiemy że zawodnicy z naszej gminy w tej formule zajmują wysokie, medalowe miejsca podczas wyścigów w regionie. W tym roku stało się to możliwe dzięki porozumieniu i wspólnej pracy trzech jednostek - Wójt i Urząd Gminy Wijewo, Gminny Ośrodek Kultury w Wijewie i Stowarzyszenie Wrak Race. Wijewo będzie miało swój wielki wyścig!

Wrak Race jest imprezą nie tylko dla kierowców rajdowych, pilotów i mechaników, ale również jest imprezą przede wszystkim rodzinną. Atrakcje dla całych rodzin, miejsce integracji, , zabaw, niezłej "wyżerki" i wypoczynku od najmłodszych do najstarszych. Dlatego cieszymy się, że Stowarzyszenie Wrak Race w tym roku pod koniec lipca zorganizuje te wyścigi w naszej gminie.

Impreza będzie też miała mocny wymiar charytatywny! Po więcej informacji Zapraszamy na oficjalną stronę wyścigów Wrak Race Wijewo www.facebook.com/wrakwijewo