KOBIETY BĘDĄ SILNE I BEZPIECZNE

„Bezpieczna Kobieta” ruszy 5 października o godz. 18.15 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie.

Natomiast 10 października w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Sławie.

03 października w Szlichtyngowej ruszyła kolejna edycja kursu samoobrony „Bezpieczna Kobieta”, który w najbliższym czasie obejmie swoim zasięgiem jeszcze Wschowę i Sławę. Działania wschowskiej Policji ukierunkowane są na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkanek powiatu wschowskiego i jednocześnie dobrą zabawę. Zapraszamy wszystkie Mieszkanki powiatu wschowskiego oraz zainteresowane Panie z pobliskich miejscowości. Uczestnictwo jest bezpłatne!
Wczoraj na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej ruszyła kolejna edycja kursu samoobrony „Bezpieczna Kobieta - poczuj się silna i bezpieczna”. Przez najbliższe dwa miesiące mieszkanki powiatu wschowskiego będą mogły nauczyć się w jaki sposób należy uniknąć zagrożeń, a jeżeli się pojawią to jak sobie z nimi poradzić własnymi siłami. Kursy prowadzone będą przez policyjnych instruktorów sztuk walki. Zajęcia poszerzone będą o profilaktykę związaną z udzielaniem pomocy przedmedycznej, procedurę Niebieskiej Karty.

Na przestrzeni kilkunastu lat jesienno - zimowe kursy samoobrony organizowane był we Wschowie, Sławie i Szlichtyngowej. Tegoroczna edycja zaplanowana została równocześnie w trzech gminach.

Wszystkie zainteresowane Mieszkanki powiatu wschowskiego, jak również chętne Panie nie będące mieszkankami powiatu wschowskiego serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Natomiast 10 października w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Sławie.

(obowiązuje strój sportowy).

Szczegóły dotyczące kursów oraz zgłoszenie uczestnictwa można dokonać dzwoniąc pod numer 65 540 82 20 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00, bądź po prostu przyjść na zajęcia.

Uczestnictwo jest bezpłatne!