Nie będzie zlotu - bez komentarza

Z powodu wielu zapytań Sławskie Bractwo Motocyklowe informuje, że w 2016 roku nie będzie Zlotu Motocyklowego organizowanego tak, jak w latach poprzednich przy okazji Dni Miasta.

Sławscy motocykliści zapytani o powód tej decyzji nie chcą jej komentować.

0 #2 Antoni 2016-08-07 17:59
Żal Ci mieszkancu dupe sciska. Nie starczyło na motocykl tylko na kompa i net. Piszesz komentarze nie mając pojęcia o temacie. Nikt nie robi z siebie biedaka. Taki zlot wyobraź sobie wymaga wiele pracy i ustaleń. W ubiegłym roku podjęto też takie ustalenia już w lutym z właścicielem terenu. Dwa tygodnie przed zlotem organizatorzy zlotu dowiedzieli się że wcześniejszymi ustaleniami ktoś sobie coś wywarł. Drogi mieszkancu uściślaj i potwierdzaj informacje a potem dopiero otwieraj dzioba na forum.
Cytować
0 #1 mieszkaniec Sławy 2016-08-05 10:16
Powód jest prosty i prozaiczny . Nie dostali kasy od Burmistrza na zlot. Należy zauważyć ,że motocykliści to bardzo biedni ludzie a takie sprzęt na jakim się poruszają to posiada przeciętny Kowalski.
Cytować