Sesja Rady Powiatu

Starostwo Powiatowe we Wschowie informuje, że 29 czerwca 2016 r. o godz. 1300 w Sali Konferencyjnej (III piętro)w Starostwie Powiatowym we Wschowieodbędzie sięXV sesja Rady Powiatu Wschowskiego

Porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
3. Sprawy organizacyjne.
4. Interpelacje i zapytania radnych.
5. Informacja Powiatowego Rzecznika Konsumentów o rozpatrywanych skargach.
6. Sprawozdanie Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej za I półrocze 2016 roku.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XIV/68/2016 Rady Powiatu Wschowskiego z dnia 17 maja 2016 roku w sprawie zmiany Uchwały
Nr III/1/2014 Rady Powiatu Wschowskiego z dnia 30 grudnia 2014 r. w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Wschowskiego.
8. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Wschowskiego oraz sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2015.
9. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu Wschowskiego.
10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji z funkcji Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Wschowskiego.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Wschowskiego.
12. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru członka Zarządu Powiatu Wschowskiego.
13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr IV/20/2015 Rady Powiatu Wschowskiego z dnia 11 lutego 2015 r. w sprawie wyboru członków Komisji Rady Powiatu Wschowskiego.
14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr V/24/2015 Rady Powiatu Wschowskiego z dnia 11 marca 2015 r. w sprawie wyboru Przewodniczących stałych Komisji Rady Powiatu Wschowskiego.
15. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Powiatu Wschowskiego do Stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego na rzecz budowy drogi ekspresowej S-12.
16. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XVIII/105/2008 z dnia 30 kwietnia 2008 r. w sprawie ograniczenia używania jednostek pływających
z napędem spalinowym na niektórych jeziorach Powiatu Wschowskiego.
17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu Wschowskiego na rok 2016.
18. Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Wschowskiego w okresie międzysesyjnym.
19. Odpowiedzi na interpelacje radnych.
20. Przyjęcie protokołu z XIV sesji Rady Powiatu Wschowskiego.
21. Zamknięcie obrad.