WRS - runda wiosenna

21.maja znów nad Sławą słychać było ryk silników - jedna z największych imprez motoryzacyjnych w województwie rozpoczęła się na polu między rondem wyjazdowym na Wschowę a wiaduktem.

około 100 zespołów biorących udział w wyścigach wraków robiło wszystko aby wygrać swoje grupy i przejść dalej . Wrak Race Sława to prawdziwa gratka dla wielbicieli adrenaliny. Dodatkowo przewidziane były atrakcje dla całych rodzin. Zamki dmuchane dla dzieciaków , pyszne przekąski i możliwości przejazdu po torze wrakiem! W namiocie PCK Głogów i Sanepidu była możliwość przeprowadzenia BEZPŁATNEGO badania pojemności płuc (spirometria), sprawdzenia zawartości dwutlenku węgla w organizmie, oraz założenia specjalnych okularów symulujących upojenie alkoholowe. Firma Kaja Komputer umożliwa przekaz wydarzenia na żywo na cały świat.
Firmy: "Masan" Sławomir Walachowski, Gospodarstwo Bartłomieja Rimke
Firma Autopart - akumulatory, Sklep Groszek - Marcina Piasnego, Betoniarnia Jęśkowiak, Agencja Nieruchomości Rolnych, Stal-Rem Jacek Nowak, Urząd Miejski w Sławie, ORP - Stowarzyszenie Otwarty Ruch Pokoleń, Studio4u Robert Mazurkiewicz, Klub HDK-PCK One Love, Zbyszek Maciejewski Opony Express, to główni sponsorzy naszego wydarzenia.

Organizatorzy nie zmienili się od zeszłego roku : Piekarnia Hanna Schornik, OW "Wratislavia" - Jacek Nowak, Portal www.gminaslawa.pl - Paweł Żygadło

Wsparcie medialne :Telewizja Polska, Telewizja TVN , Tygodnik Krąg, Głos Głogowa, NewsLubuski.pl, Gazeta Lubuska, zw.pl, gminaslawa.pl, Radio Zachód, Radio Elka.

W kategorii powyżej pojemności 1600: zwyciężył Szwedek Radosław a za nim Pałka Ariel i Olszak Marek
W kategorii poniżej pojemności 1600: zwyciężył Skórzanek Rafał przed Mateuszem Dorna i Brojakowskim Darkiem
Puchar Burmistrza dla największego wojownika trafił do Brojakowskiej Pauliny , puchar za jazdę fair play zgarnął Pawlus Adrian a puchar za najlepszy wygląd , który spodobał się redaktorkom z TVN powędrował do Pawła Kowalskiego i jego samochodu ze sławskiego teamu Wrak Team Aquarium!