Niespełnione obietnice

Rodzice, nauczyciele i ich wychowankowie od kilku lat zbywani są obietnicami, które nie wchodzą w życie. Nie dziwi więc fakt że rada rodziców rozpoczęła akcję mającą na celu polepszenie edukacji sławskich uczniów.

Zwracają się do wszystkich o poparcie apelu dotyczącego wybudowania sali dla szkoły podstawowej. Tego rodzaju Listy poparcia znajdują się w sekretariatach Publicznej Szkoły Podstawowej w Sławie przy ul. Ogrodowej 1 oraz przy ul. Henryka Pobożnego 6, jak również u wychowawców poszczególnych klas. Podpisy poparcia będą zbierać do dnia 24 lutego 2016r. (środa).

pet.jpg