Muzyczny Dzień Kobiet

Kulturalna perła Sławy rozbrzmiała dźwiękami muzyki klasycznej i kwitła w kolorowych tulipanach, a to za sprawą świętowania w niej Gminnego Dnia Kobiet.

Zanim kwartet smyczkowy rozpoczął swój występ, Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła, serdecznie przywitał wszystkich gości zgromadzonych na uroczystości. W geście uznania, osobiście wręczył każdej z Pań obecnych na wydarzeniu symboliczny kwiatek.
Punktem kulminacyjnym spotkania był występ zespołu Arco Quartet. Punktualnie o godzinie 17:00 salę wypełnił dźwięk muzyki klasycznej. Wybrzmiały nie tylko tradycyjne dzieła, lecz także współczesne utwory. Muzyczki zaprezentowały się z wielką finezją i profesjonalizmem, wnosząc do sali koncertowej magiczną atmosferę.
Po zakończeniu występu, aplauz publiczności trwał przez długi czas, będąc wyrazem uznania i podziwu.