„Kawasaki Sława Cup” za nami

W minioną sobotę, 2 kwietnia w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie odbył się Otwarty Ogólnopolski Turniej Badmintona „Kawasaki Sława Cup” 2022.

Do rywalizacji w zorganizowanym przez Sławskie Stowarzyszenie Badmintonowo – Tenisowe oraz Urząd Miasta i Gminy Sława, przystąpiło ponad 50 zawodników z całej Polski. Myślą przewodnią, która kierowała organizatorami była popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez uprawianie badmintona.
Sławska sekcja także wystawiła swoich zawodników a zajęli oni wysokie miejsca.
Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami a zwycięzcy upominkami.
W czasie zawodów prowadzona była także charytatywna zbiórka produktów najbardziej potrzebnych dla rodzin ukraińskich przebywających na terenie gminy Sława.