Wysokie zwycięstwo Dębu

W minioną sobotę, na Stadionie Miejskim im. Zbigniewa Gołembskiego w Sławie, Dąb Sława - Przybyszów podejmował TS Celulozę Kostrzyn.

Goście postawili na bardzo twardą a czasami nawet agresywną grę w wyniku czego Jakub Gessner z kontuzją stawu skokowego musiał opuścić boisko. Najprawdopodobniej piłkarz Dębu będzie musiał odpocząć od gry przez około miesiąc.
Ekipa Dębu nie zamierzała się cofać i już w 26 minucie Tomasz Bieleń zdobył pierwszą bramkę. Dokładnie 26 minut później, wynik podwyższył Kamil Kruszyński i do przerwy gospodarze prowadzili 2:0.
W 67 minucie goście zdołali zdobyć bramkę kontaktową ale już w 76 minucie Kamil Kruszyński pokonał ich bramkarza a w 87 minucie Bartosza Matysik pozbawił przyjezdnych marzeń o zwycięstwie, ustanawiając wynik meczu na 4:1.