Kolejny rekord dla WOŚP

Dzisiejszej nocy sławski sztab zakończył liczenie środków zebranych podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Już wtedy wiadomo było, że tegoroczna zbiórka okazała się najlepszą w historii sławskich finałów.
Dziś sztab WOŚP przy eskorcie Straży Miejskiej w Sławie dostarczył do banku zebrane środki. Pracownicy banku ponownie przeliczą pieniądze i oficjalnie potwierdzą kwotę. W tym roku na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafi ok. 58 tys. zł oraz waluta obca, która policzona zostanie w siedzibie WOŚP. Do tego doliczona zostanie sławska e-skarbonka.
Wielki szacunek i ogromne brawa należą się wolontariuszom, którzy mimo chłodu i porywistego wiatru dzielnie kwestowali na ulicach miasta i całej gminy.
Społeczność gminy Sława po raz kolejny pokazała, że ma wielkie serca.