Rap Stacja Festiwal - Dzień trzeci

Wczoraj zakończyło się 3 - dniowe święto rapu w Sławie. Podczas trwającego od czwartku festiwalu Rap Stacja wystąpiło wielu znanych wszystkim fanom tego rodzaju muzyki artystów.

Koncerty odbywały się na dwóch scenach. Pierwsza, główna estrada znajdowała się na Nowej Plaży a tzw. scena Old School usytuowana była przy Plaży Miejskiej. Główną estradę zdominowali najpopularniejsi obecnie raperzy w kraju, natomiast na mniejszej wystąpiły ikony na czele z Peją, Kękę, czy O.S.T.R.em.
Sobotnie wydarzenia przyciągnęły na teren SCKiW rekordową liczbę fanów. Już sama obsada artystyczna była bowiem gwarantem niesamowitych wrażeń. Ksywy takie jak Malik Montana, Kękę, Paluch, Quebonafide, Peja, Łona i Webber czy donGURALesko nie pozostawiały żadnych wątpliwości. Sobota miała być przesiąknięta gwiazdami aż do granic możliwości. I tak właśnie też było. Największą niespodzianką festiwalu okazał się gość specjalny czyli Michał Matczak znany szerzej jako Mata. Jego na sławskiej plaży po prostu nie mogło zabraknąć. Wszak ten jeden z najpopularniejszych polskich raperów pochodzi właśnie z naszego miasta.