Sławianin Mistrzem Polski!

Za nami Otwarte Mistrzostwa Polski Seniorów Par w brydżu. Po latach Kongres Brydżowy Sława po raz drugi w historii mógł zorganizować tę imprezę.

Turniej trwał 3 dni a wystartowało w nim 28 duetów. Do finału zakwalifikowało się 16 par, z których najlepsi okazali się Tadeusz Masłowski ze Sławy i Sławomir Polak z wielkopolski. NA drugim miejscu uplasowali się Vytautas Vainikonis i Wojciech Olański reprezentujący Litwę a na najniższym stopniu podium stanęła para z pomorza, panowie Andrzej Fronczak i Wojciech Kurkowski.
Wyniki te były dość dużym zaskoczeniem, bowiem w turnieju wystartowali wielokrotni reprezentanci Polski i multimedaliści mistrzostw Europy i świata w różnych kategoriach wiekowych Apolinary Kowalski i Jerzy Russyan oraz Sławomir Bąk w parze z mistrzem olimpijskim z 1984 roku Piotrem Tuszyńskim. Choć wymienieni przed momentem zawodnicy byli murowanymi faworytami do mistrzostwa, finalnie zajęli kolejno 7 i 9 miejsce