Przejścia dla pieszych zostaną doświetlone

Dziś rozpoczęły się prace mające na celu montaż słupów doświetleniowych przy trzech przejściach dla pieszych.

Doświetlone zostaną dwa istniejące przejścia na ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego, a także miejsce, w którym w najbliższym czasie powstaną pasy na ul. Henryka Pobożnego. Na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich inwestycję realizuje firma Enea Oświetlenie. W ramach zadania przy drodze wojewódzkiej nr 278 na terenie Sławy zostanie zamontowane w sumie sześć słupów oświetleniowych, które znacznie poprawią bezpieczeństwo w godzinach wieczornych. Dwa doświetlenia pasów sfinansował ZDW w Zielonej Górze, jedno natomiast Gmina Sława z budżetu własnego.

W obrębie tych przejść w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia w ruchu pieszym.