II miejsce w sztafecie

W środę, 7 października we Wschowie odbyły się Powiatowe Zawody Sztafetowe. Do rywalizacji w w Lubuskiej Olimpiadzie zgłosiły się wszystkie trzy szkoły z powiatu.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych ze Sławy reprezentowali następujący uczniowie: Terlecka Marta 2TŻP, Tytłak Laura 2 TLP, Janik Karolina 4 TL, Wieczorek Klaudia 2 Bs A, Kasperska Maja 1 TLP, Miller Aleksandra 2 TL , Spychalska Alicja 1 TŻP, Łaniecki Dawid 4 TL, Jęśkowiak Szymon 1 TL, Jęśkowiak Jan 1 TL, Skrzypczak Karol 1 TL, Szulc Bartosz 1 CP, Kiełczewski Mikołaj 2 BS B oraz Kowalewcz Wiktor 1 TL.

Obie reprezentacje naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli drugie miejsce, co bardzo cieszy, ale i budzi apetyt na większe sukcesy. Nasza szkoła była bardzo blisko i biorąc pod uwagę to, że większość naszego składu to debiutanci mamy nadzieję na lepsze wyniki w następnych zawodach. Gratulujemy najlepszym biegaczom z naszej szkoły, woli walki, ambicji i formy.