Sukces zawodniczek z naszej gminy

W miniony weekend w Stadninie Ogierów w Łącku odbyły się Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Powożeniu Zaprzęgami Jedno i Parokonnymi.

W zawodach tych startowali zarówno amatorzy jak i profesjonaliści posiadający licencję i regularnie rywalizujący w krajowych zawodach.
Do rywalizacji stanęło niemal 50 zaprzęgów parokonnych jednokonnych oraz par kucy.
Wśród zawodników nie zabrakło akcentu z naszej gminy
Na pierwszym miejscu w klasie P2 Amator uplasowała się pani Dominika Rimke, której w roli Luzaka towarzyszyła jej córka Karolina Rimke. Zwycięski zaprzęg składał się z dwóch kucy Tic - Taka oraz Ferretty.
Na drugim miejscu rywalizację zakończyła wspomniana już wcześniej tegoroczna wicemistrzyni Polski Karolina Rimke, której towarzyszyła siostra Magdalena. Nie można tu oczywiście zapomnieć o dzielnych kucach, które dowiozły nasze reprezentantki na podium. Tym razem były to Bett oraz Fetta. Wszystkie trzy panie reprezentowały Stajnię Przybyszów.
Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym zawodniczkom.

Publikujemy kilka ogólnych zdjęć z zawodów. Zdjęcia naszych zawodniczek w boju, opublikujemy jak tylko otrzymamy je od organizatorów.