Dąb II wysoko wygrywa

W sobotę, 19 września na Stadionie Miejskim im. Zbigniewa Gołembskiego w Sławie Dąb II Sława - Przybyszów podejmował zespół Błękitnych WIerzbnica.

Pierwsza połowa szybko ujawniła, że obie drużyny dzieli przepaść jeśli chodzi o poziom gry. Mecz toczył się w zasadzie do jednej bramki. Nasi zawodnicy (jak wynika ze statystyk) mieli aż 16 dogodnych sytuacji, z których większość powinni spokojnie wykorzystać. Już od pierwszych minut meczu wiadomo było, że bramka dla Dębu to tylko kwestia czasu... a dokładnie całej pierwszej połowy, bo nasi piłkarze tak bardzo chcieli strzelać, że wyraźnie zapomnieli, iż piłka nożna to sport zespołowy.
Na szczęście po rozmowie z trenerem, która odbyła się w czasie przerwy zawodnicy Dębu otrząsnęli się i zaczęli zdobywać bramki.
- Ci chłopcy grają już trochę w piłkę. Przypomniałem im, że takie zachowanie na boisku nie przystoi - powiedział trener gospodarzy.
Dla naszej drużyny bramki zdobywali: Mateusz Tonder (2 trafienia), Kamil Kożuszko, Patryk Kulbasow oraz Piotr Kocioruba.
W efekcie Dąb II Sława - Przybyszów pokonał drużynę z Wierzbnicy 5:0.

galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież