Ferie w Domu Kultury w Sławie

W poniedziałek w województwie lubuskim rozpoczęły się ferie zimowe, na które tradycyjnie przygotowały się praktycznie wszystkie domy kultury w naszej gminie.

Wczoraj w Sławskim Domu Kultury, od godzin rannych w pracowni ruchu, dzieciom przypomniano jak tańczyć rock&roll’a, natomiast dziś królować będzie Walc. W pracowni działań artystycznych hasłem przewodnim w tym tygodniu jest „Dżungla” dlatego młodsze dzieci wycinały małpki a starsze tworzyły dekoracje przestrzenne i wszystko wskazuje na to, że już pod koniec tygodnia wchodząc do Domu Kultury znajdziemy się w dżungli. Dziś nadal tworzone będą dekoracje przestrzenne, natomiast w czwartek w Pensjonacie „Słoneczko” w godzinach od 10:00 do 14:00, odbędą się warsztaty kulinarne, które na pewno odwiedzimy i już wieczorem zaprezentujemy działania dzieci.