XVI Sesja Rady Miejskiej w Sławie

W czwartek, 19 grudnia w sali nr 001 Urzędu Miejskiego w Sławie miała miejsce XVI Sesja Rady Miejskiej.

Jak już wcześniej pisaliśmy, w sprawozdaniu Burmistrza z prac pomiędzy sesjami, Cezary Sadrakuła poinformował że z Parku Miejskiego w Sławie skradziono 18 z 40 zamontowanych kamer.
W jedynej z kilku interpelacji jakie wpłynęły tego dnia do Przewodniczącego Rady Miejskiej, radny Michał Drogosz zwrócił się z prośbą o przedstawienie strategii rozwoju elektromobilności na terenie gminy Sława w perspektywie do 2025 roku.
Natomiast chwilę przed rozpoczęciem sesji uhonorowani za swoje osiągnięcia zostali zawodnicy Śmieszkowskiego Klubu Piłki Stołowej, którzy z powodzeniem reprezentowali naszą gminę nie tylko na zawodach ogólnopolskich ale i na turniejach rangi międzynarodowej.
Młodzi sportowcy zostali nagrodzeni klubowymi bluzami i promocyjnymi upominkami.
Więcej informacji o działalności klubu i osiągnięciach zawodników ze Śmieszkowa dostępnych w linku: https://www.facebook.com/SKPStolowej/