Turniej Judo o Puchar Burmistrza Międzyrzecza

W minioną sobotę 7 grudnia, w Międzyrzeczu odbył się Turniej JUDO o Puchar Burmistrza Międzyrzecza.

Zawody były ostatnim startem Naszych młodych judoków w tym roku. Na matach w Międzyrzeczu wystartowało 15 sławian, którzy nie zważając na koniec sezonu stoczyli wspaniałe walki, zdobywając wspaniały puchar za III miejsce drużynowo. Ponadto wszyscy zdobyli medale.
I miejsca i złote medale wywalczyli: Zofia Krzyśków, Elisa Schudaj, Emilia Leszczyńska, Pascal Surma i Oliwier Budnik.
II miejsca i srebrne medale zdobyli: Natalia Hewusz, Julia Szymanowska, Paweł Hewusz, Alex Frącek i Filip Ciesielski.
III miejsca i brązowe medale : Zuzanna Wieczorek, Antoni Krzyśków, Sebastian Mazur, Bartosz Wieczorek, Bartłomiej Mazur.
Ogromne gratulacje dla zawodników i życzenia jak najlepszych startów i wyników w nadchodzącym, 2020 roku.