II Jesienny Turniej Tańca w Zielonej Górze

Relacja Klubu Tańca Towarzyskiego „OSKAR” Teresa Dobrowolska z II. Jesiennego Turnieju Tańca w Zielonej Górze.

W weekend 16-17. listopada tancerze KTT OSKAR Teresa Dobrowolska, działającego przy szkole podstawowej w Sławie, zaprezentowali swoje umiejętności taneczne na turnieju tańca towarzyskiego w Zielonej Górze. Klubowi reprezentanci gminy Sława wytańczyli złote, srebrne i brązowe medale w swoich kategoriach. Naszą gminę reprezentowali:
Hanna Frankiewicz z Kamilem Górnacz zdobyli złoty medal w kat. do 9 H.
Julia Rohatyńska z Bartłomiejem Sejdlitzd wytańczyli srebro w kat. 10-11 H.
W kategorii do 9 H Solo Dance złote medale przywiozły Hanna Frankiewicz i Julia Rohatyńska. Solistki Julia Śniecińska i Aleksandra Rohatyńska wytańczyły drugie miejsca zdobywając srebrne medale. W kategorii do 12 G Solo Dance trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła Magdalena Górnacz.