Największe zawody spinningowe w Polsce

Dzisiaj w Ośrodku Wypoczynkowym Wratislavia nad Jeziorem Sławskim z udziałem niemal dwustu zawodników z 5 państw (Holandii, Rosji, Szwecji, Rumunii i Polski) rozpoczęły się najbardziej prestiżowe zawody spinningowe w połowie szczupaka, okonia i sandacza INTERNATIONAL MANYFIK FISHING CHAMPION. 

Organizatorem wydarzenia, w trakcie którego poza zawodami wędkarskimi na terenie OW Wratislavia odbędzie się również Gala MMA jest firma MANYFIK.
- Łączna pula nagród to aż 350 000 zł. a zwycięzca zgarnie 50 000 zł w gotówce i 90 000 zł w nagrodach nie wspominając o wielu różnych nagrodach dodatkowych - powiedział nam Arkadiusz Stawiarski – główny organizator.
- Dzisiaj wydawane były pakiety startowe a o godzinie 17:00 przepłynęliśmy wszystkimi łodziami na plażę miejską gdzie odbyło się powitanie uczestników przez Burmistrza Sławy – Cezarego Sadrakułę. Oficjalne otwarcie zawodów odbyło się o 19:00 – dodał nasz rozmówca. Jutro w godzinach od 9:00 do 16:00 na Jeziorze Sławskim odbędzie się pierwsza tura zawodów. O godzinie 19:00 będzie miało miejsce oficjalne ważenie zawodników Gali MMA. W sobotę w tych samych godzinach rozegrana zostanie druga tura zawodów a o 20:00 rozpocznie się Gala MMA, w której udział weźmie 6 zawodników. Ogłoszenie wyników zawodów spinningowych zaplanowano na godzinę 11:00 w niedzielę.

galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież