IV turnus kolonijny Związku Młodzieży Wiejskiej w Warszawie

Od 6 sierpnia na ośrodku Związku Młodzieży Wiejskiej "Janówka" w Sławie trwa IV, ostatni już turnus kolonijny.

Pogoda sprzyja młodym turystom.
W trakcie trwania turnusu dzieci biorą udział w 10 - godzinnych zajęciach żeglarskich.
Ponadto wczasowicze korzystają ze wszystkich atrakcji dostępnych nad Jeziorem Sławskim.
Nie zapomina się również o nauce pływania czy gimnastyce korekcyjnej w wodzie.
Wieczorami odbywają się dyskoteki, ogniska, walka na balony wypełnione wodą.
Każdy dzień różni się od poprzedniego.
- Związek Młodzieży Wiejskiej organizuje wypoczynek nie tylko dla dzieci ze wsi. Coraz częściej wypoczywają z nami również dzieci z miast. Tym razem zorganizowaliśmy turnus dla dzieci z województw lubelskiego i podkarpackiego.
Sława oferuje młodym wczasowiczom multum atrakcji a przy tym ciągle się rozwija. Nowa plaża, która jest w trakcie budowy za rok będzie dodatkową atrakcją dla dzieci.
W tym roku burmistrz Sławy bardzo nam pomaga dostarczając różnego rodzaju gadżetów dla dzieci za co serdecznie dziękujemy - powiedział nam kierownik kolonii letniej, Dariusz Żak.
Turnus potrwa do 17 sierpnia.