Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie

Dzisiaj w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji we Wschowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania oraz objęcia wyższych stanowisk kierowniczych.

Ze Sztandarem komendy żegnał się dotychczasowy Komendant Powiatowy, inspektor Tomasz Kłosowski, który jak już wcześniej informowaliśmy, został pełniącym obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Inspektor Tomasz Kłosowski we wschowskiej komendzie pracował 28 lat a przez 12 ostatnich lat kierował nią.
Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie przejął młodszy inspektor Marek Chalota, dotychczasowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie. Pełniącym obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie został podkomisarz Sławomir Wojtkowiak, który dotychczas był naczelnikiem prewencji KPP Wschowa.
Funkcjonariusze oraz pracownicy wschowskiej jednostki podziękowali inspektorowi Kłosowskiemu za współpracę, wręczając mu pamiątkową szablę.