SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

W sobotę 1 czerwca w Nowej Soli odbył się SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, w którym uczestniczyli tancerze z gminy Sława, reprezentujący KTT OSKAR Bojadła Teresa Dobrowolska.

Nasi reprezentanci spisali się doskonale zdobywając złote i srebrne medale w swoich kategoriach. W Kategorii do 9 H złote medale zdobyli: Hanna Majcher z Hanną Frankiewicz, dla których był to debiut turniejowy, oraz Kamil Górnacz z Hanną Broczkowską. Srebrny medal w tej kategorii zdobyli, również debiutujące: Zuzanna Bogaj z Gabrielą Poźniak. W Kategorii 10-11 H złoty medal wytańczyli: Julia Rohatyńska i Kacper Kurzak (z Bojadeł). W Kategorii 12-13 H złoto przywieźli Nikola Wąsiak i Julia Ratajczak, a srebro Magdalena Górnacz i Maja Rubin. Cieszymy się, że dzieci z naszej gminy rozwijają taneczną pasję i gratulujemy sukcesów.