Wigilijne spotkanie Społecznej Straży Rybackiej

W niedzielne przedpołudnie (23 grudnia) na terenie Gospodarstwa Rybackiego w Sławie odbyło się wigilijne i tym samym ostatnie w tym roku spotkanie Społecznej Straży Rybackiej.

Każdy strażnik dostał świąteczny prezent - m.in świeżutkiego karpia.
Strażnicy złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia oraz zrobili pamiątkowe zdjęcie.
Spotkanie to było też dobrą okazją by podsumować cały rok oraz omówić sprawy techniczne związane z wewnętrznym funkcjonowaniem straży.
- W imieniu Społecznej Straży Rybackiej, życzę wszystkim mieszkańcom naszych okolic, związanych z wodą oraz dbających wspólnie z nami o porządek w rejonach akwenów, zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkim wędkarzom życzę udanych połowów oraz zapraszam po zezwolenia aby te połowy były nadal legalne. A sobie oraz innym, życzę by na naszych wodach było coraz mniej kłusownictwa i wykroczeń. Dziękujemy samorządowi oraz władzom zarówno gminnym jak i powiatowym a także policji, Państwowej Straży Rybackie, strażakom, WOPR - owi oraz wszystkim którzy z nami są za nieocenioną pomoc w naszym funkcjonowaniu - mówił Damian Piętka, komendant Społecznej Straży Rybackiej w Sławie.

galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież