22 - LATEK ODPOWIE ZA ZABÓJSTWO OJCA

Za zabójstwo odpowie 22 - latek, który w nocy podczas spotkania zadał nożem kilka ciosów swojemu ojcu. Mężczyzna pomimo udzielonej pomocy w szpitalu zmarł. 22-latek po niespełna dwóch godzinach od zdarzenia był już w rękach wschowskich policjantów. Za zabójstwo grozi mu teraz kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy (16 maja) koło godziny 2.30 dyżurny wschowskiej Policji odebrał zgłoszenie dotyczące krzyków i hałasów na klatce schodowej w jednym z budynków wielorodzinnych we Wschowie. Skierowani na miejsce policjanci zauważyli siedzącego pod drzwiami zakrwawionego mężczyznę, na ciele którego widoczne były rany kłute. Wezwano pogotowie ratunkowe. W jednostce policji Komendant Powiatowy ogłosił alarm angażując do działań możliwie jak najwięcej policjantów.

Pokrzywdzony 60 - letni mieszkaniec Wschowy z licznymi, głębokimi ranami zadanymi nożem kuchennym pomimo udzielonej pomocy zmarł w szpitalu.

Prowadzone zintensyfikowane działania spowodowały, że w niespełna dwie godziny od zdarzenia sprawca był już w rękach wschowskich mundurowych. Policjanci podjęli szereg działań, które naprowadziły ich na trop 22-latka. Mężczyzna został zaskoczony wizytą mundurowych w domu swojej matki.

W trakcie wykonywania czynności przez Prokuratora Prokuratury Rejonowej we Wschowie młody mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia.

Powodem brutalnej agresji okazały się alkohol i konflikty rodzinne.

Teraz grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

-1 #2 Doris 2018-05-17 06:23
Taaaa alkohol... Alkohol to nie wymówka aby zabijać człowieka, tym bardziej ojca! A spory rodzinne? Bo chciał wejść do własnego mieszkania, w którym przygarnął patologiczną córkę i jej męża nieroba! Rzeczywiście miał powód!!!
Cytować
0 #1 zaba 2018-05-16 19:02
:sad: :sad: :sad:
Cytować