Ciało na brzegu jeziora

Dziś w godzinach popołudniowych spacerująca para w okolicy sławskiej plaży znalazła ciało leżące nieopodal wody. Zgłoszono to natychmiast policji, na miejscu trwają czynności.

Na miejscu wypłynięcia zwłok pracuje Policja i WOPR. Pod względem ubioru, obuwia wiadomo, że jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, iż jest to ciało zaginionego Zbigniewa Kowalczuka. Rodzina musi rozpoznać zmarłego, trwają też czynności na miejscu wypłynięcia. Prosimy o powstrzymanie się od nieprzemyślanych komentarzy i zachowanie należytego szacunku związanego z emocjonalną sytuacją jaka od dłuższego czasu w sprawie poszukiwań panuje. Ciało długo pozostawało w wodzie pod lodem dlatego nie jest to tak proste aby ze 100% pewnością je natychmiast rozpoznać. Ten proces na pewno potrwa i o wszystkim dowiecie się Państwo w oficjalnej informacji.

Z ostatniej chwili :

Policja o godzinie 16:44 zidentyfikowała ciało znalezione na sławskiej plaży. - To zaginiony leśnik Zbigniew Kowalczuk - informację podaje kom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji.