Fundacja Jezioro Sławskie wchodzi w nowy etap.

Wciągnięcie bandery Rotary . W pierwszej na świecie Międzynarodowej Szkole Żeglarstwa Rotary .Wideo + fotogaleria

Dziś został podpisany List Intencyjny dotyczący powołania pierwszego na świecie żeglarskiego Centrum Szkoleniowego dla młodzieży rotariańskiej.

2 lutego br. o godz. 9-ej w sali Urzędu Miejskiego w Sławie, odbyło się spotkanie dotyczące podpisania Listu Intencyjnego pomiędzy Fundacją Jezioro Sławskie- Sławski Klub Żeglarski w Sławie, IYFR Flota Giżycko – Polska - International Yachting Fellowship of Rotarians - (IYFR), RC Wrocław Panorama oraz RC Berlin Brücke der Einheit, Rotary International Dystrykt 1940 Niemcy, Fundacja Pro-Europa. W imieniu Burmistrza Sławy List podpisał Krzysztof Gruszewski, Zastępca Burmistrza.
Sergio Santi - Komandor Światowej Floty Rotary przybył do Sławy w celu pełnienia Patronatu Honorowego przy podpisaniu Listu Intencyjnego dotyczącego współpracy międzynarodowej w ramach projektu: „Rotary International Training Center (RITC) Sława Rotariańskie Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe przy Fundacji Jezioro Sławskie –Sławski Klub Żeglarski – Sława”. Honorowy Patronat nad niniejszą uroczystością objął również Cezary Sadrakuła – Burmistrz Sławy. Centrum powstanie w miejscu dawnego LOK, w którym obecnie mieści się Fundacja Jezioro Sławskie.

• r_1
  • r_2