II Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej

Pracownicy Starostwa Powiatowego we Wschowie zorganizowali w Sali sportowej Staszica „II Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej”.

Turniej rozegrany został w systemie „każdy z każdym“. Do rywalizacji przystąpili pracownicy urzędów oraz podległych instytucji, radni oraz pracownicy starostwa.
Podczas tegorocznych rozgrywek nie było straconych piłek, a doping drużyn rozbrzmiewał na trybunach.
Po emocjonującej walce i wielu wspaniałych zagraniach końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:
1. Powiat Wschowski,
2. Urząd Miasta i Gminy w Szlichtyngowie,
3. Urząd Miasta i Gminy we Wschowie,
4. Urząd Miejski w Sławie.
Na zakończenie Starosta Wschowski Andrzej Bielawski wraz z Wicestarostą Wschowskim Waldemarem Starostą wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale oraz dyplomy. Drużyna zwycięzców otrzymała Puchar Przechodni, który ma być motywacją do rozegrania kolejnych edycji.