Pawilony gotowe

Zakończyły się pracę przy budowie pawilonów nad Jeziorem Sławskim.
Inwestycja ma na celu poszerzenie oferty gastronomicznej ośrodka SCKiW i tym samym zwiększenie jego atrakcyjności.
Niebawem nowe obiekty zostaną przekazane dzierżawcom, którzy wcześniej zostali wybrani w drodze przetargu. Jeden pawilon zajmować będzie pizzeria, natomiast w drugim ma się mieścić restauracja serwująca burgery i steki.
Budynki składają się z dwóch części: sali restauracyjnej (parter i taras na dachu zadaszony drewnianą konstrukcją) oraz zaplecza gastronomicznego. Co ważne, możliwe w nich będzie prowadzenie całorocznej działalności usługowo-gastronomicznej.
Za projekt pawilonów odpowiedzialna była firma Przedsiębiorstwo Budowlane Tempus sp. z o. o.. Natomiast za ich budowę firma MPROJEKT z Leszna.
Inwestycja kosztowała SCKiW blisko 2 mln zł.