Podinspektor Tomasz Szuda pożegnał się ze sztandarem

W piątek, 10 lutego ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pożegnał się podinspektor Tomasz Szuda, który przez ostatnie dwa lata dowodził wschowską jednostką policji.

W uroczystej zbiórce uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim inspektor Bogdan Piotrowski, Starosta Powiatu Wschowskiego pan Andrzej Bielawski, pan Cezary Sadrakuła Burmistrz Sławy, pani Jolanta Wielgus Burmistrz Szlichtyngowej, policjanci i pracownicy wschowskiej Policji.
Miejsce podinspektora Tomasza Szudy zajęła podkomisarz Andrzelika Łuczak, piastująca dotychczas funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie. Miejsce pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji objął podkomisarz Tomasz Kłak.
Podinspektor Tomasz Szuda ze Wschowy awansował na pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze.