Absolutny rekord podczas 31. finału WOŚP w Sławie. Kwota robi wrażenie!

Sławski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obliczył kwotę jaką, udało się zebrać na rzecz 31. finału.

Wspólnie z UKS Mar-Goll, fundacją Autenticon Sława, wolontariuszami kwestującymi na ulicach naszej gminy, grupą StarMors, Kołami Gospodyń Wiejskich "Pasja" z Radzynia, Fajne Babki z Lubogoszczy oraz Lipinek a także Akademią Dorosłego Człowieka ze Sławy nieoficjalnie zebrano 75.812,25zł. Do tej kwoty doliczyć należy walutę obcą oraz kwotę zebraną na e-skarbonce.
Po raz kolejny mieszkańcy gminy Sława pokazali, że mają ogromne serca ustanawiając kolejny rekord.
W całym powiecie wschowskim zebrano łącznie prawie 160 tysięcy złotych, w tym Sława 75.812,25 zł Szlichtyngowa 40.841,66 zł, Wschowa 42.327,12 zł.
Sławski rekord sprzed roku pobity został o prawie DWADZIEŚCIA TYSIĘCY ZŁOTYCH!