Finał WOŚP w Sławie

W niedzielę, 29 stycznia na terenie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 16 odbędzie się sławski finał WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak co roku podczas wydarzenia prowadzone będą licytacje. Od godz. 16:00 będzie można nabyć wiele atrakcyjnych fantów - każdy znajdzie coś dla siebie! Tradycyjnie dostępne będą także namioty gastronomiczne, w których swoje potrawy sprzedawać będą Panie z Akademii Dorosłego Człowieka w Sławie, Koła Gospodyń Wiejskich "Pasja" w Radzyniu, Koła Gospodyń Wiejskich z Lipinek oraz Koła Gospodyń Wiejskich "Fajne Babki" z Lubogoszczy.
Nie zabraknie również światełka do nieba, które od lat jest symbolem tej imprezy!
Tego dnia 61 wolontariuszy na terenie naszej gminy będzie kwestować na rzecz fundacji WOŚP. W hali widowiskowo-sportowej przy Zespole szkół Ponadpodstawowych w Sławie odbędą się turnieje w boccia i piłce halowej organizowane przez UKS MarGoll i Fundację Autenticon Sława. Natomiast w okolicach plaży miejskiej zbiórkę na rzecz WOŚP prowadzić będzie grupa sympatyków zimnych kąpieli Star Mors Sława.