Udany występ sławskich judoków

W minioną sobotę w Nowej Soli odbyły się XXVI Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci i młodzików w judo.

W zawodach wzięło udział ponad 130 zawodników z województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy UKS Sparta Sława, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli trzecie miejsce.
Indywidualnie zdobyli 16 medali. Pierwsze miejsca zdobyli: Anna Wojniusz, Natalia Hewusz, Emilia Leszczyńska, Zuzanna Wieczorek, Oliwier Budnik, Bartłomiej Mazur, Bartosz Łuczyk.
Drugie miejsca: Pola Mischker, Natalia Rainczuk, Paweł Hewusz, Barbara Dondajewska, Bartosz Wieczorek.
Trzecie miejsca: Piotr Wojniusz, Karol Kozłowski, Dorota Lewczuk, Szymon Dondajewski. IV miejsca wywalczyli Milena Moszyk i Maksymilian Kostrzewa.