Dni Sławy 2022 - Dzień II (koncert Felicjana Andrzejczaka)

Sobotnie koncerty rozpoczęły się od przywitania wszystkich przez burmistrza Sławy, który życzył dobrej zabawy podczas tegorocznego święta naszego miasta.

W tym roku organizatorzy zadbali o to by każdy, zarówno młodszy jak i starszy mógł znaleźć coś ciekawego muzycznie dla siebie.
Punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczął się koncert legendarnego wokalisty Budki Suflera i legendy polskiej muzyki w ogóle. Mowa tutaj oczywiście o obdarzonym charakterystycznym i niezwykle mocnym głosem Felicjanie Andrzejczaku. Ten kultowy wykonawca ma na swoim koncie wiele piękny utworów, jednak największym jego hitem jest utwór ''Jolka, Jolka pamiętasz''. Nic więc dziwnego, że wersy "Emigrowałem z objęć Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem..." rozbrzmiewały na sławskiej plaży najgłośniej.
Artysta wraz z zespołem przygotowali wspaniałą muzyczną ucztę, dla tak licznie zgromadzonej publiczności. Oczywiście po koncercie Pan Felicjan znalazł chwilę dla swoich sympatyków. Był czas na wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów.