Wydrukuj tę stronę

XVI Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Lipnie o Puchar Wójta Gminy Lipno II Memoriał im. Pawła Szwedziaka

W sobotę, 28 maja sławscy judocy brali udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo w Lipnie o Puchar Wójta Gminy Lipno II Memoriał im. Pawła Szwedziaka.

W zawodach wzięło udział 300 zawodników z 25 klubów z Polski i Czech. Sławianie na Turnieju wystartowali w 24 osobowym składzie i po wspaniałych pojedynkach wszyscy zdobyli medalowe pozycje.
Pierwsze miejsca wywalczyło 7 zawodników - Zuzanna Wieczorek, Michalina Gorczyńska, Anna Wojniusz, Pascal Surma, Oliwier Budnik, Bartosz Łuczyk, Marceli Moszyk.
Na drugim miejscu na podium stanęło 5 zawodników - Leszczyńska Emilia, Kamil Ciesielski, Paweł Hewusz, Bartłomiej Mazur, Bartosz Drewło.
Trzecie miejsca wywalczyło 12 zawodników - Milena Moszyk, Lena Moryto, Dorota Lewczuk, Natalia Hewusz, Julia Fomenko, Wiktoria Wróbel, Martyna Cichacz, Piotr Wojniusz, Bartosz Wieczorek, Tomasz Turczyński, Mateusz Wawrzyniak, Szymon Dondajewski.